Informacje – Roadshow w Łodzi, 28 maja 2013 r. – BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Roadshow w Łodzi, 28 maja 2013 r.

Informacje
BPC GROUP POLAND zaprasza Państwa na Roadshow:

Synergia Systemów IT. Automatyzacja i optymalizacja
procesów biznesowych i produkcyjnych.

Roadshow adresowane jest do przedsiębiorstw produkcyjnych, które chcą poznać nowe możliwości rozwiązań informatycznych w zakresie automatyzacji oraz optymalizacji kluczowych procesów biznesowych, a także produkcyjnych.

Podstawowym problemem w optymalnym zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym jest brak rzetelnych i aktualnych informacji o realizowanych procesach produkcyjnych. Na spotkaniu Hubert Nowaczyk – Prezes Zarządu firmy Axacom przedstawi możliwości zastosowania systemu MS Dynamics AX w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Prezentacja zostanie poparta konkretnymi przykładami wdrożeń realizowanych przez zespół specjalistów, inżynierów firmy Axacom.

Coraz częściej jednak system ERP nie wystarcza wymagającym firmom sektora produkcyjnego. Dlatego, też przedstawimy jakie korzyści może przynieść wdrożenie systemów MES, SCADA i innych rozwiązań wspierających koncepcję Lean Manufacturing oraz zarządzania produkcją (OEE, SPC). Przedstawimy także zaawansowane rozwiązania informatyczne z zakresu traceability oraz korzyści z ich wdrożenia w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Autorski system ERP o nazwie XYZ przedstawi firma ZETO Opole. Dedykowany jest przedsiębiorstwom poszukującym rozwiązania informatycznego w zakresie zarządzania wszystkimi obszarami pracy.

Ryszard Pytel – Prezes Zarządu firmy DataConsult, która jest polskim producentem zaawansowanych rozwiązań z zakresu logistyki wewnętrznej i gospodarki magazynowej przedstawi korzyści z wdrożenia rozwiązań tej klasy oraz wskaże, jak należy podejść do procesu wyboru i wdrożenia systemu klasy WMS.

Roadshow BPC GROUP POLAND:
Termin: 28 maja 2013 r.
Wtorek, 09:00
Miejsce: Łódź, Hotel Borowiecki
91-078 Łódź, ul. Kasprzaka 7/9
Koszty: Spotkanie Bezpłatne
(w tym: imienne certyfikaty, lunch dla uczestników, bezpłatny parking)
Język:
Spotkanie prowadzone
w języku polskim
Organizator Generalny:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Partnerzy Technologiczni:
Axacom Sp. z o.o. ZETO Opole Sp. z o.o. DataConsult Sp. z o.o. ANT Sp. z o.o. Proxia Polska Sp. z o.o. Virtual Technologies IT Sp. z o.o.
Sponsorzy:
Kompass Poland Sp. z o.o. Vecto Sp. z o.o.