Informacje – Roadshow w Rzeszowie, 12 czerwca 2013 r. – BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Roadshow w Rzeszowie, 12 czerwca 2013 r.

Informacje
BPC GROUP POLAND zaprasza Państwa na Roadshow:

Zintegrowane systemy IT wspierające koncepcję Lean
Manufacturing i Traceability w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Przedsiębiorstwa produkcyjne by móc konkurować na obecnym rynku poszukują nowoczesnych technik IT, które usprawnią ich procesy produkcyjne oraz zoptymalizują koszty wytworzenia produktu.

Lean Manufacturing jest filozofią zarządzania, polegającą na nieustannym eliminowaniu marnotrawstwa, zdefiniowanego jako wszystkie czynności, inwestycje i procesy nie dodające wartości do produktu lub usługi z punktu widzenia klienta. Istotą Lean Manufacturing jest nieustanne zwiększanie wydajności pracy, aby umożliwić przedsiębiorstwu konkurowanie z sukcesem na rynku.

Na spotkaniu zaprezentujemy możliwości zarządzania zasobami przedsiębiorstwa produkcyjnego za pomocą zaawansowanego systemu klasy ERP – MAAT.

W dzisiejszych czasach, jednakże dla większości przedsiębiorstw system ERP bardzo często nie jest już jedynym, wystarczającym narzędziem informatycznym wspierającym zarządzanie. Przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują rozważań specjalizowanych uzupełniających systemy ERP w danym zakresie funkcjonalnym. Z tego też względu postanowiliśmy na spotkaniu przedstawić Państwu także rozwiązania dedykowane w zakresie zarządzania i monitorowania procesami produkcyjnymi – MES/SCADA, DCS, które zostaną zaprezentowane przez firmę Abis - integratora automatyki przemysłowej i złotego Partnera firmy Astor. Piotr Bistroń – Prezes Zarządu firmy Abis przedstawi Państwu korzyści z wdrożenia tego typu rozwiązań popierając się konkretnymi przykładami zrealizowanych wdrożeń.

Firma ANT, polski producent systemów IT dla efektywnego zarządzania produkcją - ANT Factory Portal, przedstawi możliwości funkcjonalne swoich rozwiązań, które na co dzień wspierają procesy produkcyjne znanych nam marek produktów dla takich firm jak: Fiat, Philips, Amica, Keiper, Esab, Rosti i inne.

Zaprezentujemy także zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające koncepcję traceability oraz korzyści z ich wdrożenia w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Firma PROXIA Polska jest jedynym w Polsce oddziałem niemieckiej korporacji PROXIA Software AG wchodzącej w skład grupy kapitałowej COSCOM Computer GmbH, będącej producentem oprogramowania do optymalizacji procesów w przemyśle produkcyjnym. Mariusz Walicki – Konsultant Systemowy, Proxia Polska przedstawi Państwu wybrane funkcjonalności rozwiązania Proxia.MES opierając się na prezentacji live.

Pamiętając jednak o tym, iż by produkt powstał to jeszcze przed jego fazą wytwarzania konieczny jest etap projektowy. By móc zaprojektować produkt zgodnie z naszą wyobraźnią i oczekiwaniami bezwzględnie potrzebujemy dobrych i rozbudowanych funkcjonalnie narzędzi w tymże zakresie. Oczywiście kiedyś wystarczył papier i przybory kreślarskie, jednak te czasu już dawno odeszły w niepamięć. Z drugiej strony coraz częściej przedsiębiorstwa produkcyjne poszukują rozwiązań dających możliwość zarządzania cyklem życia produktów (PLM). Z tego względu na spotkanie zaprosiliśmy jednego z największych Partnerów handlowych Siemens Industry Poland – czołowego producenta rozwiązań klasy CAx i PLM – firmę GM System.

Z racji, iż przy inwestycji w zakresie zaawansowanych systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem bardzo często towarzyszy konieczność wymiany infrastruktury IT bądź wymiana rozwiązań backupu danych na spotkaniu firma Vecto przedstawi najnowsze rozwiązania EMC, z technologią deduplikacji danych, pozwalającą na redukcję miejsca w backupach dyskowych nawet do 200%.

Dla uczestników spotkania przewidzieliśmy bezpłatny lunch oraz imienne certyfikaty sygnowane przez BPC i producentów prezentowanych rozwiązań.

Roadshow BPC GROUP POLAND:
Termin: 12 czerwca 2013 r.
Środa, 09:00
Miejsce: Rzeszów, Grand Hotel ****
35-030 Rzeszów, ul. Dymnickiego 1a
Koszty: Spotkanie Bezpłatne
(w tym: imienne certyfikaty, lunch dla uczestników)
Język:
Spotkanie prowadzone
w języku polskim
Organizator Generalny:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Partnerzy Technologiczni:
COMP Soft Sp. z o.o. Vecto Sp. z o.o. Proxia Polska Sp. z o.o. ANT Sp. z o.o. Abis Sp. z o.o. Sp.k. GM System Sp. z o.o.
Sponsorzy:
Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o. Kompass Poland Sp. z o.o. Vecto Sp. z o.o.