Prezenty – Synergy Days 2017 – Wrocław, Blok I, 22 czerwca 2017 r. – BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Synergy Days 2017 – Wrocław, Blok I, 22 czerwca 2017 r.

Click Here to proceed to the English website of this Educational Meeting,
where you can find all the descriptions and more information in English.
Prezenty
VOUCHER – DLA 1 UCZESTNIKA SYNERGY DAYS WE WROCŁAWIU
Zapraszamy Państwa do spędzenia trzech niezapomnianych dni w klimacie uzdrowiska Długopole Zdrój. Oferujemy chwilę relaksu w luksusowym hotelu z Centrum SPA Medical oraz klimatyczną restauracją serwująca potrawy kuchni europejskiej.
W programie:
  • 2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniem w formie bufetu;
  • 2 obiadokolacje dla 2 osób;
  • Bezpłatny dostęp do basenu, saun, centrum fitness.
Spa Medical Dwór Elizy
PrezentMarzeń – ZA KIEROWNICĄ
Zestaw prezentowy "Za Kierownicą" to pakiet przeżyć wyłącznie o charakterze motoryzacyjnym. Wśród propozycji znajdują się zarówno jazdy super autami na terenie profesjonalnego toru, jak i jazda za kierownicą terenówki lub quada w wymagającym terenie. Osoba, która otrzyma taki zestaw prezentowy samodzielnie dokonuje wyboru jednego przeżycia.
Jak wygląda zestaw prezentowy?
Zestaw prezentowy "Za Kierownicą" to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog opisujący każdą atrakcję oraz voucher rezerwacyjny. W katalogu znajdują się szczegółowe informacje o każdej atrakcji. Dzięki opisom osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher jest biletem, upoważniającym do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
Termin ważności zestawu prezentowego.
Zestaw prezentowy ważny jest 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem terminu ważności zestawu.
Prezent Marzeń
INTERSKILLS
Dla uczestników konferencji firma Interskills przygotowała Vouchery pozwalające na grę w Paintball, które można wykorzystać na wszystkich podanych arenach:
http://www.interskills.pl/paintball.html
Interskills
POBYT W PAŁACU CHOJNATA
Pałac Chojnata ufundował dla uczestników konferencji Synergy Days Vouchery na dwa noclegi dla dwóch osób w apartamencie wraz ze śniadaniem. Dodatkowo uroczystą i romantyczną kolację z lampką wina, składająca się z czterech dań oraz masaż relaksacyjny.
Pałac Chojnata
BREAK THE CODE
Gry typu real life escape cieszą się coraz większą popularnością. Break The Code jest pierwszym miejscem na Śląsku, w którym można sprawdzić ten nowy rodzaj rozrywki. To właśnie tutaj można wejść do gry i spróbować złamać kod.
Voucher podarunkowy umożliwia na przeniesienie się do pokoju, w którym czeka na graczy wiele zagadek do rozwiązania.
Break The Code

Synergy Days 2017 – Wrocław, Blok I
Termin: 22 czerwca 2017 r.
Czwartek, 08:00
Miejsce: Wrocław, Park Hotel Diament Wrocław ****
54–424 Wrocław, ul. Muchoborska 10
Koszty: Spotkanie Bezpłatne
(w tym: lunch dla uczestników, przerwa kawowa)
Język:
Spotkanie prowadzone w języku polskim
oraz w języku angielskim z tłumaczeniem
symultanicznym na język polski
Park Hotel Diament Wrocław ****
Organizatorzy Synergy Days:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Partnerzy Technologiczni:
SORMA SpA Merz s.r.o. Orsoft GmbH Delfoi Oy APLIXCOM Solutions Sp. z o.o. Sp.k. Proxia Polska Sp. z o.o. ANT Sp. z o.o. MAGRA Spółka Jawna
Sponsor Generalny:
Vecto Sp. z o.o.
Sponsorzy:
Spa Medical Dwór Elizy Księgarnia Internetowa Helion.pl Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o. AutoID Polska S.A. MAGRA Spółka Jawna Prezent Marzeń Interskills Pałac Chojnata Break The Code KLER SA