Organizatorzy – Konferencja w Poznaniu, 16 listopada 2016 r. – BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Konferencja w Poznaniu, 16 listopada 2016 r.

Click Here to proceed to the English website of this Educational Meeting,
where you can find all the descriptions and more information in English.
Organizatorzy
Synergy Poland Sp. z o.o. jest firmą konsultingową należącą do Grupy Kapitałowej BPC. Oferuje usługi doradcze w obszarze zarządzania strategicznego oraz marketingowego na rzecz firm sektora IT. Oprócz doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany Synergy Poland organizuje warsztaty i szkoleniadla przedsiębiorców. W ciągu czterech lat działalności firma zorganizowała kilkadziesiąt spotkań szkoleniowych na terenie Polski i objęła działami edukacyjnymi kilka tysięcy osób.
DELFOI rozwija i wspiera cyfrowe rozwiązania dla produkcji i związane z nimi usługi konsultingowe dla danej branży. Rozwiązania Delfoi umożliwiają przedsiębiorstwom przyspieszenie i usprawnienie procesów produkcji oraz dostaw. Z produktami i usługami firmy Delfoi przedsiębiorstwa mogą planować, egzekwować oraz zarządzać procesami produkcyjnymi i dostawczymi w sposób, który prowadzi do znacznego skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek, skrócenia czasu realizacji, mniejszej ilości zapasów i dokładniejszej dostawy.
Założona w 1990 roku firma Delfoi jest pionierem w świecie programowania i światowym pionierem programowania robotów offline oraz światowej klasy ekspertem w symulacji, planowaniu i realizacji produkcji.
Klienci Delfoi działają głównie w przemysłach – automotive, przemysł lotniczy, elektronika, przemysł budowy maszyn i automatyzacji produkcji. Delfoi wdroży ponad 600 rozwiązań u swoich klientów, którymi są m.in. ABB, Kone, Nokia, Patria, SAAB AB, Valio, Valmet, Volvo i wielu innych.
Główna siedziba Delfoi znajduje się w Espoo w Finlandii. Ponadto firma posiada biura w Gothenburg – Szwecja, Mainz – Niemcy. Oprócz własnych lokalizacji, firma Delfoi posiada rozbudowaną, stale rosnącą sieć partnerską na całym świecie.
Mangogem to firma, która została założona w 2002 roku w Brukseli(Belgia). Firma działa na arenie międzynarodowej, posiadając wdrożenia m.in. w Europie, USA i Azji. Firma Mangogem jest dostawcą innowacyjnych oraz inteligentnych rozwiązań IT, które pomagają w rozwiązywaniu problemów przedsiębiorstw.
"Nasze silne doświadczenie naukowe i technologiczne, obejmuje szeroki zakres tematów związanych z informatyką i inżynierią, dzięki temu możemy pomagać przedsiębiorstwom wdrażać nowe koncepcje, tworząc pomost pomiędzy teorią a wdrożeniem."
Kompetencje Mangogem obejmują zarówno produkty jak i usługi:
  • Oprogramowanie klasy APS;
  • Systemy wspierające decyzje;
  • Modelowanie, walidacja, symulacja i optymalizowanie;
  • Rozwój i projektowanie software’u;
  • Metody i rozwiązania badawcze;
  • Nauka pracy maszyn, heurystyki oraz AI (sztuczna inteligencja);
  • Niezawodne i jakościowe oprogramowanie;
  • Metodologia rozwiązywania problemów.
NearSoft Europe jest szwajcarsko-bułgarskim producentem oprogramowania, który oferuję metodologię oraz technologię dla przetwarzania informacji dotyczących produkcji w czasie rzeczywistym.
Synthelix to firma działająca na rynku wyspecjalizowanych usług informatycznych i nowych technologii. Dostawca zintegrowanego rozwiązania wspierającego zarzadzanie przedsiębiorstwem klasy ERP - ABAS.
Firma zatrudnia wysokiej klasy profesjonalistów w dziedzinach informatyki, telekomunikacji, finansów, rachunkowości, prawa podatkowego, prawa gospodarczego i zarządzania przedsiębiorstwem.
Przedsiębiorstwom zapewnia: - Analizę biznesową i konsultacje; - Zarządzanie projektem; - Instalacje; - Modyfikacje rozwiązania dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa; - Helpdesk; - Opiekę eksploatacyjną.
Dyntell jest solidnym partnerem dla firm, które pragną ciągłego wzrostu przy wsparciu systemów informatycznych i usług "economic data support" w celu spełnienia wszelkich potrzeb i celów. System ERP firmy Dyntell należy do kategorii "high end" systemów ERP. Kilkuset klientów na Węgrzech i za granicą zgodziło się, że oprogramowanie bez kompetencji mają niską wartość. Firma Dyntell pracuje prowadzi swoich partnerów, dając im rozwiązania, które mają dużą wartość w realizacji celów przedsiębiorstwa. W ten sposób mogą oni się skoncentrować na tym co istotne – ich biznesie i rodzinie.
Firma Dyntell zatrudnia prawie 80 osób, które wypracowywują konkurencyjną i wiodącą markę na rynku w zakresie technologii oraz ekonomii. Dzięki nim firma może pochwalić się prawdziwym i mierzalnym sukcesem. Jak dotąd pracownicy spędzili blisko 300 tysięcy godzin przy rozwijaniu systemu ERP. To więcej niż 1000 dni pracy konsultantów.
System ERP firmy Dyntell jest w ponad 250 lokalizacjach. Międzynarodowe doświadczenie firmy pozwala jej na najbardziej aktualny i dokładny poziom wsparcia biznesowego przedsiębiorstw.
ProffNet jest polskim producentem oprogramowania klasy CMMS, który od początku swojego istnienia stawia na innowacyjność. Od 2002 roku nieprzerwanie rozwija i dostarcza autorskie rozwiązania w zakresie zarządzania działami Utrzymaniem Ruchu.
Zespół wykwalifikowanych specjalistów i deweloperów z zakresu projektowania aplikacji przemysłowych dba o to, aby ciągle rozwijać i dopasowywać system proCMMS do potrzeb odbiorców. Do dyspozycji klientów Proffnet, pozostaje także wyspecjalizowany zespół automatyków, którzy odpowiadają za integrację systemu dowolnym parkiem maszynowym.
Oprogramowanie System Utrzymania Ruchu proCMMS oferowane przez ProffNet świetnie radzi sobie zarówno w kilkuosobowych jaki i kilkusetosobowych zespołów UR. Dostęp online umożliwia spięcie w jeden system dowolnej ilości rozproszonych po wielu lokalizacjach zakładów produkcyjnych.
Elastyczność proponowanych rozwiązań umożliwia sprawne i szybkie dostosowanie oprogramowania proCMMS praktycznie do dowolnej branży

Konferencja BPC GROUP POLAND:
Termin: 16 listopada 2016 r.
Środa, 09:15
Miejsce: Poznań, Grand Royal Hotel ****
60-004 Poznań, ul. Głogowska 358a
Koszty: Spotkanie Bezpłatne
(w tym: lunch dla uczestników, przerwa kawowa)
Język:
Spotkanie prowadzone w języku polskim
oraz w języku angielskim z tłumaczeniem
symultanicznym na język polski
Grand Royal Hotel ****
Organizator Generalny:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Partner Merytoryczny:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Partnerzy Technologiczni:
Delfoi Oy MangoGem Nearsoft Ltd. ANT Sp. z o.o. Synthelix Sp. z o.o. Dyntell Corporation ProffNet Sp. z o.o.
Sponsorzy:
Pałac Tłokinia Kompass Poland Sp. z o.o.